Чому VEKA №1 у світі?

1. Профіль лише класу "А"
чому века

Що це означає?

По-перше, це найвищий клас, по-друге, профілі "А" класу мають потовщені зовнішні стінки товщиною 3 мм, сертифіковані системою RAL як оптимальний профіль для вікон, дверей і каркасного скління. Всі профілі VEKA - класу "А"

Які переваги для Вас?

- Профілі класу "А" мають найкращі показники теплоізоляції
- Найвища міцність зварного шва (кутове з'єднання профілю)
- Більш стійкий до вітрових навантажень (жорсткий)

Як у інших?

Більшість віконних профілів на ринку мають клас "B" (навіть серед іменитих брендів) і зовнішні стінки < 2.7 мм, профіль більш підвержений деформаціям

2. Лідер у західній Європі
чому века

Що це означає?

Це означає, що у країнах західної Европи, де енергоефективність, безпека та раціональність стоять на першому місці (іноді, навіть, на законодавчому рівні), віддають перевагу профільним системам VEKA.

Які переваги для Вас?

- Ви отримаєте вікна з таких же систем, що і німець, адже VEKA - компанія, що не розмежовує ринки світу на бюджетні і "для себе".
- Перевірені часом рішення, тож ніяких сюрпризів щодо зміни кольору і т.д.
- Стандарт DIN ISO 9001:2000 (повністю стандартизоване виробництво)

Як у інших?

Деякі імениті виробники профілю випускають у пост-радянські країни більш бюджетні* (або "полегшені") варіанти систем. При цьому Ви не знайдете їх на ринку Евросоюзу.
* - стінка профілю 2,7 мм або менше

3. Склопакет більш заглиблений у профіль
чому века

Що це означає?

Це означає, що конструкція профілю дозволяє значно заглибити склопакет у тіло стулки (до 28 мм). Іншими словами, край склопакету, нижчий за світовий проріз на 28 мм (показник VEKA Softline 82).

Які переваги для Вас?

- Крайова зона склопакету (та, що найбільш холодна) буде прихована у тілі стулки. Таким чином, найбільш вразливе місце для конденсату буде захищенно пвх профілем.
- Додатковий захист первинного герметику від УФ-променів, що залишить його еластичним і, як наслідок, герметичним.

Як у інших?

Здебільшого, в інших системах, склопакет заглиблений на 18-21 мм, інколи Ви навіть можете побачити край первинного герметику склопакету, що недопустимо.

4. Багатофункціональний підставочний профіль*
чому века

Що це означає?

Це означає, що підставочний профіль виконує роль не лише підвіконної підставки, а також має спеціальній пружинний паз для підвіконня (2) та силіконову вствку (1).
*уточнюйте у виробника вікон

Які переваги для Вас?

- Відсутні продування у зоні підвіконня, адже силіконова вставка надійно перекриває доступ холодного повітря. Усуває людський фактор під час монтажу.
- Відсутність щіліни між підвіконням та вікном, завдяки підпружиненому пазу 2

Як у інших?

Загалом використовують звичайний пвх підставочний, без силіконової вставки та пазу для підвіконня. Уразливі для продувань та утворення щілей.

Де можна придбати якісні вікна?

Офіційний партнер VEKA у м. Київ

Адреса: бульвар Вацлава Гавела 6/7

Телефон: (044) 338 7700

Дізнатись де знаходиться салон
салон вікон