Головна
veka logo
Надійно. Назавжди.
Офіційний партнер
(044) 338 7700(067) 354 7700
м. Київ, Вацлава Гавела 6/7
Без вихідних

Про нас

Стандартизоване виробництво

про нас

Виробництво компанії знаходиться в місті Кам’янец-Подільскій. До складу підприємства входять: лінія з виготовлення склопакетів, лінія виготовлення віконних конструкцій, лінія нестанадртних виробів, цех виготовлення ПВХ дверей та розсувних систем, логістичний відділ.

Використовуємо німецький профіль VEKA

про нас

Компанія ВікноПлюс є виробником металопластикових вікон з німецьких профільних систем Века (VEKA). Ми не єдиний виробник в Україні, але ми без перебільшення виготовляємо найякісніші вікна, що повністю відповідають стандартам ЕС.

Чому фахівці обирають ВікноПлюс?

про нас

Фахівці знають, що асортимент нестандартної продукції компанії ВікноПлюс важко знайти навіть у лідерів ринку західної Європи. На фото: наш стенд на міжнародній виставці "FensterBAU" в Нюрнберзі.

Дійсно новітні технології

про нас

Сьогодні ми єдиний виробник який зварює конструкції з прихованим швом. Такий спосіб зварювання ПВХ профілю робить вікна досконалими як з естетичної точки зору, так і з технічної

Заповнення газом Аргон на 95%

про нас

Склопакети компанії "ВікноПлюс" гарантовано наповнюються газом на 95%, це дуже високий показник, який мало хто може повторити. Автоматична система сама контролює необхідну кількість газу.

Мережа салонів

про нас

Широка мережа фірмових салонів "ВікноПлюс" дає можливість замовити вікна по всій території України. Ви будете приємно враженні не тільки широким асортиментом нестандартної продукції, а й високим рівнем сервісу.

Академія "ВікноПлюс"

про нас

Окрім виготовлення якісної продукції, не менш важливо надавати якісний сервіс з проектування скління, підбору комплектуючих та правильного монтажу. Разом з VEKA Україна та WINKHAUS Україна, ми навчаємо наших співробітників.

Чисті та упакованні вікна

про нас

Готові конструкції доставляємо на спеціально обладнаному транспорті, а для захисту від бруду вікна будуть упаковані у поліетилен.